Testimonios de estudiantes, valoración de clases, recomendaciones

Lucie Klimešová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Zábavné, výživné, kvalitními informacemi nadupané online lekce, na které se budete těšit. I když si možná myslíte, že jste antitalent na jazyky. Neváhejte! Budete nadšení... Určitě doporučuji, přátelská atmosféra, cítíte se komfortně i kdyz to pořád motáte:-)
Gabriel Tóth
Evaluado a través de Google+
I recently had the pleasure of taking a beginners Spanish course at Hispanica, and I must say it was an exceptional experience. The course exceeded my expectations in every way, and I would highly recommend it to anyone interested in learning Spanish. From the very first day, the atmosphere in the online classroom was warm and inviting. Kamil, our instructor was not only knowledgeable but also had a passion for teaching Spanish. His teaching style made the learning process enjoyable and engaging. He provided a perfect balance of grammar, vocabulary, and conversational practice, ensuring that we could apply what we learned in real-life situations. I highly recommend Hispanica to anyone seeking a high-quality Spanish course in Brno. Whether you are a beginner or looking to further develop your language skills, you can trust this language school to provide an outstanding learning experience. ¡Gracias for the great experience!
Lenka Krejčí
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Hledáte kvalitního lektora španělštiny/jazykovou školu? Doporučuji Kamila Gregůrka, lektora a ředitele jazykové školy Hispánica. Pod jeho znalým vedením jsem se za necelé dva měsíce připravila k mimořádně náročné jazykové zkoušce DELE C2. Umí poradit s výběrem vhodné učebnice a poskytnout studentovi zásadní informace nejen k časové strategii, která je u DELE klíčová. Na jeho lekcích je vždy příjemná a přátelská atmosféra. Má velký smysl pro humor :D! Dokáže odpovídat na nejrůznější dotazy ať už v oblasti gramatiky, etymologie, slovní zásoby mnoha španělsky mluvících zemí, kultury… Konkrétně u DELE C2 student ocení i jeho široký všeobecný přehled a schopnost konverzovat na pokročilé jazykové úrovni na jakékoliv téma. Touto referencí bych Kamilovi ráda ze srdce poděkovala za jeho velkou vstřícnost a obětavost, se kterou mě v tomto procesu prováděl. Lenka Krejčí
Julie Doubková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Hispánica nabízí kvalitní výuku španělštiny, jako začátečník jsem velmi spokojená. Výuka v Hispánice klade důraz na důkladné osvojení základních znalostí, ať už v oblasti slovní zásoby nebo gramatiky, na kterých lze dále stavět. Student navíc dostane již od první hodiny prostor aktivně se zapojit a procvičit probírané jevy v praxi, což přispívá k celkovému osvojení jazyka. Školu bych rozhodně doporučila pro její systematický přístup a vnímavost k aktuálním potřebám studenta. Hodnocení lektora Kamil: "1 - Oceňuji především precizní přístup k výslovnosti a srovnání jevů napříč španělsky mluvícími zeměmi. Hodiny byly obohaceny kulturními specifiky, příklady z praxe a často i původem slov či gramatických jevů. Výuka proto byla nejen zábavná, ale i přínosná, neboť poskytla kontext nezbytný pro pochopení látky a její lepší ukotvení v paměti."
Radka Hasil Kalová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Moc se mi líbí přístup lektora. Hodiny jsou pestré, hezky vše vysvětlí. Jeden z nejlepších kurzů, který jsem kdy absolvovala :)
Vít Skoták
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Hispanica nabízí nevídanou možnost výuky španělštiny přímo s rodilými mluvčími. Má přehledné a praktické materiály pro výuku. Pořádá také například setkání, kde lze hovořit španělsky s jinými studenty i lektory.
Markéta Venhodova
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Hodnotim vyborne vstricnost, se kterou se nam otevrel kurz online a v dobe, ktera nam vyhovovala. Lektora chci k pokracujici lekci. Adolfo je velice trpelivy, zabavny. Nikdy mi neda pocitit, ze neco neumim nebo nejsem dostatecne pripravena. Je velmi motivujici a pozitivne naladeny. Hodiny s nim nejsou zadny stres, ale zabava.
Renata Ondrůšková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Nejvíce se mi kromě výuky španělštiny líbí poskytnuté informace o reáliích, životě a poměrech ve španělsky mluvících zemích (lektor Kamil Gregůrek). Výuce to doddává úplně jinou a velmi obochacující dimenzi. Z lekce vždy odcházím pozitivně "dobitá".Přístup ke studentům je vstřícný, i kávu nám lektoři nabízí:) Školu bych určitě doporučila.
Monika Vernerová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Skvělá komunikace, ochotní, ve všem vyjdou vstříc. Úžasní lektoři. Vřele doporučuji!
Marie Kubešová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Nejvíce se mi na škole líbí neformální a velmi přátelský přístup jak pana Gregůrka, tak i všech lektorů, se kterými jsem přišla do kontaktu. 3 pozitiva: - rodilí mluvčí z různých španělsky hovořících zemí - výuka je vedena na profesionální úrovni - velikost skupiny je max 6 osob, což umožňuje aktivní práci po celou lekci Školu navštěvuji již druhým rokem a určitě ji vřele doporučuji. Sama se těším, že budu pokračovat dál do dalších úrovní." Pilar je od první hodiny velmi přátelská a vtipná. Každou lekci má vždy dopředu velmi pečlivě připravenu od začátku až do konce. Zároveň flexibilně uzpůsobuje výuku naši potřebám. Na Pilar se mi líbí její všeobecný přehled, originální přístup a její barevné zvýrazňovače :-).
Dalibor Všianský
Evaluado a través de Google+
Jazykovou školu Hispánica mohu doporučit díky: přátelskému prostředí; osobnímu přístup lektorů a možnosti konzultace probírané látky v případě absence; malým studijním skupinám, kde se „dostane na každého“; výuce flexibilně uzpůsobované pokročilosti a potřebám dané studijní skupiny
Jan Doležal
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Možnost on-line kurzů i s rodilými mluvčími. Výborně zpracovaná příloha k učebnici vysvětlující gramatiku i zvyky ve španělsky mluvicích zemích Používání interaktivních metod výuky Rozhodně doporučuji.
René Karásek
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Kvalitní jazyková škola s velmi přátelským prostředím. Široká nabídka kurzů online i prezenčních. Individuální přístup. Doporučuji.
Vítězskav Černý
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Magdaléna Krpatová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Přístup lektorů byl skvělý. Všichni byli veselí, ochotní a trpěliví :))
Tereza Koláříková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Ze studia v Hispánica jsem nadšená, lekce jsou velmi praktické, hodně mluvíme, učíme se informace a výrazy, které můžu používat v běžném životě a povídání si s přáteli a ne jen témata z učebnice. Líbí se mi, že na rozdíl od ostatních jazykových škol, do nichž jsem chodila dříve, se zde učím i výrazy používané v jiných španělsky mluvících zemích, poznávám souvislosti i původ slov. Jediné, co by mi nevadilo změnit, je délka hodiny. Klidně by mohla být dvouhodinovka. :) Hodnocení lektora Kamil: "1 - S lektorem jsem naprosto spokojená. Je výborné, že nám Kamil vysvětluje původ slov, jejich synonyma v různých zemích, opravuje výslovnost a navíc se vždy v hodině naučím nebo dozvím nějakou zajímavost. :)"
Jan Fojtík
Evaluado a través de Jazykovky.cz
V Brně jsem navštěvoval mnoho různých jazykových škol, ale žádnou bych nedoporučoval na španělštinu tak, jako právě Hispánicu. Na jazykovce je velmi příjemné prostředí, kvalitní lektoři a obecně skvělá atmosféra. Přijde vhod všem, kdo se chtějí naučit dobře španělsky! Hodnocení lektora Tereza: "1 - Bez nadsázky bych o Terče řekl, že to byla jedna z nejlepších lektorek španělštiny, které jsem kdy mohl mít. Španělštinu s námi probírala srozumitelně, polopatě, přehledně a vždy se opravdu snažila odpovídat na dotazy i mimo kurz (starší gramatika, pokročilejší, různá slovíčka, frases útiles, různé pořekadla atd.). Během celého kurzu vedla sdílený Google dokument s probranou látkou, kde jsem i po případné absenci na hodině mohl nahlížet. Už od samotného začátku se nás snažila rozmluvit a opravovala každou naši chybu, což my, všichni studenti, potřebujeme. Můj pokrok za 2 semestry byl daleko větší, než za 3 roky na gymnáziu. Děkuji!
Lenka Krepčíková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Profesionální, vždy připravení lektoři s lidským přístupem. Lektoři flexibilně reagují na dotazy studentů. Atmosféra je vždy přátelská, otevřená. Spokojená jsem velmi - studuji zde již několik let. Jazykovou školu Hispánica mohu vřele doporučit každému, kdo se chce naučit španělsky. Adolfo je vždy precizně připravený, flexibilně reaguje na dotazy studentů, umí "vytáhnout" odpověď i z nerozhodného studenta. Adolfo umí vysvětlit látku zřetelně a jasně. Motivuje nás úkoly = přípravou na příští hodinu. Adolfo má kultivovaný slovní projev s širokou slovní zásobou a velký kulturní rozhled. Adolfo je trpělivý, ale stihne dodržet předem stanovený plán. Hodina přitom probíhá svižně. Adolfo je srdečný, přátelský, energický. Studuji u něj již pár let a pokračovala bych s ním. Diana je srdečná atd. Chci s ní pokračovat.
Agáta Buganská
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Hispánica je pro španělštinu nejlepší volba! Učí se v malých skupinách se zábavnými lektory, kteří jsou rodilými mluvčí. Náplň hodiny je systematická a pestrá, k dispozici máme spousty doplňkových materiálů, vše je přehledné a jasné, se školou se komunikuje skvěle.
Jana Kopecká
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Nelituji své volby při výběru kurzu poskytovaného právě touto institucí. Velice pozitivně hodnotím skvělý přístup ke studentům. Dozvěděla jsem se spoustu poznatků nejen o jazyce samotném, ale i o kultuře ve španělsky mluvících zemích.
Adam Hrnčiřík
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Výuka online byla super, zábavnou formou včetně zábavného opakování gramatiky.
Kateřina K.
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Z mého pohledu nejlepší jazykovka pro výuku španělštiny v Brně. Měla jsem možnost se účastnit kurzu pod vedením dvou různých lektorů, v prezenční i online výuce a naprostá spokojenost ve všem. Líbí se mi využívané materiály, forma výuky i důraz kladený na konverzaci. Malý počet studentů v kurzu umožňuje interaktivní průběh výuky a dostatečné aktivní a praktické využití jazyka. Každý se dostane ke slovu mnohokrát za hodinu. Oceňuji, že se probíraná látka uvádí ihned do praxe zejména konverzací. Kurzy jsou vedené rodilými mluvčími, kteří jsou schopni přizpůsobit své vyjadřování konkrétní úrovni a tak, i když jsou hodiny vedené v cíleném jazyce, obsah zůstává srozumitelný i od nejnižší úrovně. Díky všemu výše zmíněnému může student dosáhnout rychlého pokroku a je schopen se dobře domluvit v běžném životě již po krátkém čase.
Pavla Němcová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Naprostá spokojenost. Docházkový nebo online kurz vedený zcela profesionálně. Informace podávány s dostatečným předstihem. Super atmosféra. Úžasná lektorka - motivuje, perfektně vysvětluje, vždy usměvaná, veselá. Navazující kurz chci právě s Terezkou. Hodiny má vždy detailně připravené, velmi oceňuji záznamy na google dokumentu. Střídá různé aktivity v hodině, takže je člověk neustále v pozoru. Perfektně rozvrhnuté hodiny. Využívá jak učebnici, tak své materiály. Zadává domácí úkoly, včetně dobrovolných, na procvičení probíráné látky. Poskytuje informace i mimo danou jazykovou oblast - např. kulturní rozdíly v různých španělsky mluvících zemích, etymologii nových slovíček, atd. Rozhodně si zaslouží pořádnou odměnu - nejlépe peněžní :-D
Tomáš Bednář
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Škola probíhala formou online výuky vzhledem k COVID-19. Této formy jsem se z počátku obával, ovšem vše probíhalo hladce a v pořádku. Lektorka Lucie měla se všemi neskutečnou trpělivost a kurzy dělala zajímavé. Kurzy bych určitě doporučil.
Štěpánka Hrdinová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Vynikající škola, velice vysoká úroveň výuky, profesionalita, skvělá komunikace, ochota, individuální přístup, milí lektoři, velký pokrok při studieu.
Eva Matoušková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Jen superlativa ! Individuální přístup, malá skupinka, přátelská atmosféra, za mě dokonalý lektor Pablo. Styl výuky mi bezvýhradně vyhovoval, jednoznačně doporučuji! Velké poděkování patří Pablovi, z mého pohledu dokonale naplnil představu zahraničního lektora, je prostě skvělý, bezvýhradně a v každém ohledu. Jakkoliv práce se začátečníky s rozdílnou věkovou strukturou je velmi náročná, zvládal to bravurně, má úžasný dar držet pozornost studentů po celou dobu lekce s poctivostí a současně smyslem pro humor. Moc si jeho kvalit vážím! Pablo, děkuji !!!
Roman Kubaľák
Evaluado a través de Google+
Super jazykovka! Veľkým plusom je, že sa špecializuje vyslovene na španielčinu, takže je tomuto jazyku odovzdaná na 100%. Ďalšou devízou tejto jazykovky je, že vyučujú rodení španielsky hovoriaci lektori, teda je študent nútený komunikovať v španielčine a tým pádom je neustále v strehu. A na španielskych lektoroch je super, že poradia slovíčka z bežného života, takže študent nemá len klasickú "školskú" slovnú zásobu. Tiež je super, že lektori sú nielen zo Španielska, ale aj z Južnej Ameriky, čo znovu rozširuje obzory slovnej zásoby, zvykov a apôsobu vyjadrovania sa. Lektori sú celkovo odovzdaní, milí, dá sa skvelo dohodnúť a sú neuveriteľne priateľskí. Jednoznačne odporúčam!
Petra Turečková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Do jazykové školy Hispánica jsem chodila na kurz španělštiny pro začátečníky a byla jsem velmi spokojená. Jako největší pozitiva pro mě byly: profesionální rodilý mluvčí (i pro nás začátečníky), malé skupinky studentů a intenzivní výuka. Pan lektor nás příjemnou formou donutil zapojovat se (včetně těch stydlivějších, jako jsem já) a jazyk se aktivně v hodinách učit i hodně procvičovat. Atmosféra byla velmi přátelská a uvolněná i když jsme hodně makali :) a moc jsem se na ty hodiny těšila. Pro mě to zatím byla nejlepší zkušenost s jazykovým kurzem a určitě doporučuji. Pan lektor byl sympatický, ale k výuce přistupoval aktivně a zapojoval všechny studenty. Dobře vysvětloval látku i těm pomalejším studentům, když bylo potřeba a tak jsem se nebála na něco zeptat.
Růžena Krausová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Přístup k jednotlivým žákům je velmi individuální. Abslovovala jsem již 3. kurz na této škole a opět spokojenost 100 %. Můj učitel byl Adrián Katz, který je velmi optimistický a plný energie. Všichni jsme byli aktivně zapojeni do výuky. Nic bych neměnila. Doporučuji, 10/10. ¡Muchas gracias!
Hana Kadlčíková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Ve skupině byl malý počet studentů, takže se každý bez problému dostal ke slovu. Oceňuji to, že vyučující jsou rodilí mluvčí, pomáhá mi to se mnohem rychleji s daným jazykem sžít. Atmosféra v hodině byla vždy velmi příjemná, na hodiny jsem se těšila. Potěšilo mě taky, že zaměstnanci opravdu reagují na zpětnou vazbu. Celkově jsem byla maximálně spokojená a školu bych rozhodně doporučila.
Martina Foukalová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
JŠ Hispanica jsem si vybrala náhodně, důležitá pro mne byla i dostupnost a byla jsem zvědava na rodilého mluvčího, měla jsem z toho trochu obavy, ale ty se brzo vytratily. Náš lektor je Diego, je velmi milý, trpělivý a umí učit, jen mě mrzí, že už nás nebude učit v navazujícím kurzu.
Kristýna Šamalová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Rozhodně skvělý kurz. Příjemná atmosféra, spousta informací, velký prostor pro procvičování a osobní přístup. Příští semestr pokračuji opět zde :)
Tatiana Lazutkina
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Skola se nachazi ve stredu mesta coz je skvele! Zamestnanci jsou moc pratelsti, take jsem mela stesti se skupinou studentu =) Na vyuku jsem se vzdy moc tesila a bylo to pro me spis odreagovani a vzdy jsem z hodiny odchazela velmi stastna a spokojena. Vsem moc dekuji!!
Martina Sittová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Nejvíce na škole oceňuji malé skupinky a příjemné chování a vystupování lektora. Také myslím, že je velkou výhodou, že i nižší úrovně učí rodilý mluvčí, který ale umí trochu česky. Přístup všech byl a je velmi přátelský. Rozhodně bych školu doporučila svým známým.
Silvie Bartoňová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Přátelský přístup, perfektní atmosféra, výborná úroveň výuky, strategická poloha školy, školu bych vřele doporučila.
Růžena Krausová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Tím, že je maximální počet žáků v jedné lekci 6, přístup je velmi osobní. Lektor se tak může věnovat každému z nás, ví jaké jsou naše nedostatky a na čem je potřeba zapracovat. V místnosti, kde výuka probíhá, je velmi příjemné prostředí. Atmosféra vždy přátelská. Doporučuji, 100/100.
Pavlína Studená
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Tuto školu jsem si vybrala před dvěma lety víceméně náhodně, protože zrovna otevírali kurz, který mi vyhovoval a teď zde pokračuji ve čtvrtém nebo možná už pátém navazujícím kurzu. Největším pozitivem této školy jsou lektoři - prakticky bez výjimky sympatičtí rodilí mluvčí. Na kurzech vládne přátelská atmosféra a menší skupinky maximálně šesti lidí umožňují věnovat se tomu, co je zrovna potřeba. Super je také možnost vstupní konzultace před výběrem úrovně kurzu, takže se nestává, že by ve skupince byl někdo výrazně lepší nebo naopak horší než ostatní. Jediným drobným negativem je řada učebnic Nuevo Prisma, které jsou poněkud chaotické a ne příliš uživatelsky příjemné. Naštěstí v dalších kurzech se už tolik s učebnicí nepracuje a lektoři také využívají spoustu jiných materiálů. Na základě vlastní zkušenosti mohu kurzy španělštiny v Hispánice vřele doporučit.
Jana Cvetlerová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Nejvíce se mi líbila výuka prováděná rodilými mluvčími. Podle mého názoru je nejlepší, když lektor nemluví vůbec česky a tudíž jsem s Hispánica nadšená. Atmosféra ve škola byla příjemná a přístup zaměstnanců taktéž, ovšem potkávala jsem se pouze se svým lektorem. Výuka výborná (viz hodnocení lektora níže). Za mě perfektní kurz, Hispánicu všem doporučuji a budu v ní pokračovat i v dalším semestru! :)
Tereza Foltýnová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Nejvíce se mi líbil individuální přístup ke studentům, na který nejsem z běžných hodin ve škole zvyklá. Díky malým skupinkám měl lektor čas na každého z nás a každý se dostal ke slovu. Velmi na škole oceňuju také to, že jsou všichni lektoři rodilí mluvčí. Dále mi vyhovovalo, že jsme lekce využívali hlavně k mluvení, protože gramatiku může člověk trénovat i sám doma, ale výslovnost mu nikdo doma neopraví. Atmosféra ve škole byla přátelská, jak mezi samotnými studenty tak mezi lektory. Přístup zaměstnanců školy ke studentům bych také ohodnotila známkou 1, protože bylo vidět, že je výuka baví a jsou rádi, že nám můžou předat něco z jejich znalostí. S výukou jsem byla maximálně spokojena a určitě bych tuto jazykovou školu doporučila svým známým.
Jiří Gabriel
Evaluado a través de Facebook
Jazykovou školu Hispánica z vlastní zkušenosti mohu doporučit, kdy nyní nastoupím do již druhého kurzu španělštiny v této škole. Vyučování je vedeno kvalitními lektory, kdy se vždy začíná i končí přesně, a čas je využit efektivně ke studiu. Ve třídě však nechybí ani legrace. Vyučování probíhá v malých skupinách, kdy každý má dostatek prostoru pro procvičování konverzace. Lekce tedy doporučuji.
Petr Vala
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Velmi ochotný přístup ke studentům. Výborní učitelé, kteří vás hravou formou naučí mluvit od úplných základů. Hodiny bývají zábavné, takže téměř vždy odcházíte i s úsměvem na tváři :). Co se negativ týče, dosud jsem se s žádným nesetkal. Už jsem se nahlásil na další kurz a rozhodně hodlám pokračovat dál :)
Jana Homolová
Evaluado a través de Fairlist.cz
Moje výuka probíhala formou skypu, byla jsem velmi spokojená.
Soňa Ptáčková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
 • Lektor rodilý mluvčí - výborný
 • Výuka perfektní vysvětlení, ochota a snaha
 • Radost z výuky
Lenka Kyselá
Evaluado a través de Jazykovky.cz
V druhém kurzu sice ta samá lektorka jako v předešlém, ale změnil se její přístup. Nebrala ohledy na skupinu jako celek. Po přestupu mám nového lektora - pana Adriana. Je přátelský, více empatický, pracuje se skupinou jako s celkem, nemá problém látku zopakovat.
 • rodilý mluvčí
 • menší skupinky
 • v prvním kurzu spokojenost
Štěpánka Červenková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Jazykovou školu Hispanica jsem si vybrala na základě kladných recenzí a výhodné polohy v centru města. Spokojená jsem na 100% a ráda doporučím dál. Největší výhodu JŠ vidím v malých skupinách - kurz se otevře klidně i pro dva a z nabízených ranních, odpoledních i večerních termínů si vybere každý, i žena na MD jako já. Lektor Daniel umí jasně zodpovědět otázky včetně srovnávacích do jiných jazyků, což konkrétně mně pomáhá při studiu dalšího jazyka. Rodilý mluvčí vystihuje kulturní i jazykové odlišnosti, gramatiku vysvětlí přehledně a hlavně přiměje studenty mluvit a jazyk hned používat. Prostředí je velmi přátelské a kolumbijská :) káva na uvítanou je milý bonus navrch :)
 • přájemně malé skupinky, rodilí mluvčí, poloha v centru města
 • málo mého volného času na účast na více hodinách :)
Michala Dvořáková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Absolvovala jsem v Hispánice 10 individualnich hodin na zlepseni gramatiky a musim pochvalit skvelou organizaci, ve vsem mi zde vysli vstric a v neposledni rade samozrejmne pana ucitele, ktery byl vyborny. Tuto skolu muzu vsem vrele doporucit a pokud budu mit prilezitost, rada se vratim na dalsi hodiny.
Rene Molnar
Evaluado a través de Fairlist.cz
Chválim predovšetkým formu výuky, ktorá bola založená na vzájomnej komunikácii a voľnej štruktúre.
Petr Malý
Evaluado a través de Jazykovky.cz
V první řadě bych ocenil dostupnost školy v centru Brna a fakt, kdy je nám po příchodu nabídnuta káva nebo čaj. Jsou to detaily, ale i ty se počítají. Co se samotného kurzu týče, plně mi vyhovuje osoba lektora, který svou povahou a přístupem dokázal velmi rychle stmelit kolektiv šesti neznámých lidí a uvolnit atmosféru a také forma výuky kdy jsou nám "zábavnou formou vtloukány do hlavy gramatika se slovní zásobou." Opakování a připomínání si dřívější probrané látky pak zajistí, že nabyté vědomosti se jen tak nevypaří. Počet šesti účastníků je ideální. Nikdo není opomíjen, všichni se rovnoměrně prostřídávají při slovních cvičeních, každý se může kdykoliv něčemu nerozumí znovu zeptat. Zároveň těchto dalších 5 lidí zajistí, že se před nimi nechcete shodit a nutí to pak člověka udělat si také doma potřebnou přípravu. Za mě velká spokojenost.
Monika Stratilová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Na jazykové škole Hispánica se mi líbí dostupnost z města, otevřenost a vstřícnost ke studentům a velikost skupin (max. 6). Na hodinách se efektivně pracuje a to při příjemné atmosféře. Pomáhá také možnost občerstvení (čaj, voda atd.) Výuka mi vyhovuje, lektorka je důsledná, ale velmi vstřícná se věnovat komplikované a nevstřebané látce opakovaně.
Ing. Josef Ferenc
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Jako notorický samouk jsem se po sedmi létech rozhodl pro jazykový kurz, protože jsem se se svými znalostmi ve Španělsku nedomluvil. Měl jsem šťastnou ruku, když jsem si vybral Hispánicu. Jak napsal Kordobský básník Al-Zubaydi ze 13. století o Španělsku: La tierra entera, en su diversidad, es una. y los hombres son todos hermanos i vecinos. Stejně tak učitelé jsou z různých zemí v jedné škole a jsou naši bratři a sousedé. Osobně jsem si v této atmosféře začal spojovat znalosti, které jsem měl roztříštěné, rozvzpomínám se na znalosti zapomenuté a vše je to pro mne najednou nový svět. Děkuji celému kolektivu jazykové školy Hispánica.
Petra Ježová
Evaluado a través de Fairlist.cz
Co se mi líbilo a proč doporučuji:1/ malé skupiny pro výuku - max. 6 lidí 2/ učí rodilí mluvčí, a to hned od začátečníků 3/ individuální přístup a řešení potřeb, pokud je potřeba 4/ káva, čaj, voda v ceně výuku 5/ přátelská atmosféra 6/ poloha - centrum Brna, blízko MHD
 • lektoři
 • nemám špatnou zkušenost
Zuzka Karmazínová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Nejvíce mě oslovil přístup lektorů a způsob výuky. Školu jsem si vybrala hlavně ze dvou důvodů: - poloha školy a - lektoři jsou rodilí mluvčí, což je velkou výhodou a přínosem. Po letním kurzu jsem se zase posunula o trochu dál. Školu doporučuji .. a já jdu do dalšího levelu :)
Klára Beinhauerová
Evaluado a través de Fairlist.cz
Nevěřila bych, že se dá za dva měsíce tolik naučit :) Výborná lektorka Andrea naučí i úplného začátečníka a nadchne ho pro pokračování ve studiu španělštiny. Určitě bych tuto školu doporučila všem, kdo se chtějí naučit španělsky.
Martin Kraus
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Navštívil jsem konverzační prázdninový kurz. Hodně jsme mluvili na různá témata, menší část času jsme také věnovali opakování gramatiky, což mi to vyhovovalo.
Petr Holcak
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Kurz španělské konverzace se nam velmi líbil a vyhovoval nam po vsech strankach. Především vyučující byl vynikající. Kurz mel strukturu, učebnici a vyučující zadával úlohy. Tim se tento kurz přiblížil nasim představám a nezůžil se tak jen na kláboseni o nějakých nahodilých tématech. Vyučující Diego, pocházejí z Chile nam velmi vyhovoval, protoze mluví španělštinou která se užívá v latinské Americe, podobně jako my, kteri španělštinu studujeme a užíváme v Mexiku. Poloha školy je take dobra ve středu města snadno dostupná MHD. V kurzu jsme byli jen 3 žáci coz opet byla velká výhoda. Jediné negativů byl přístup do školy. Zejména ted v závěru se proste do budovy nejde dostat a často jsme stali pred budovou 10 minut nez nam někdo otevřel. Školu jednoznačně doporučujeme známým a uz se tak i stalo. V kazďem pripaďe pokud bude konverzační kurz španělštiny nabízen ve vaši škole pristi leto se stejným učitelem, tak budem mit velky zájem opet pokračovat. Děkujeme.
Adéla Holečková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Ve skole se mi nejvice libil styl vyucovani. Velmi dobre vedene hodiny. Kupa srandy a mnoho povidani a tim se nejlepe uci. Vyucovatel ma super pristup ke vsem, necitila jsem se tam jako ve skole ale spise, tak jak s prateli. Skolu bych urcite doporucila dalsim. Ti kteri nevedi kam do jazykovky, tato je nejlepsi volba! :)
Radka Jelínková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Líbilo se mi, že vyučují rodilí mluvčí a je malý počet studentů / byli jsme v kurzu čtyři. Nová látka byla vždy dobře vysvětlena, dokud ji nepochopili všichni. Hodně se mluvilo ve španělštině, pro mě to bylo super. Jazykovou školu bych doporučila.
Josef Valíček
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Nejvíce se mi líbila lektorka Andrea, která jako rodilá mluvčí mluví velice dobře česky a tím pádem je schopná všechny naše otázky zodpovědět. Z učebnice jsem trochu v rozpacích protože je pouze ve španělštině a veškeré zadání pro jednotlivá cvičení jsem nucen jako naprostý začátečník "překládat". Ale to je patrně záměr tvůrců. Tento dle mého názoru nedostatek vyvažuje lektorka, která nás zásobuje studijním materiálem, mimo jiné španělsko-českým i za námi zameškané hodiny. Dále nám nabízí další dodatečné prameny pro studium. Svým profesně osobním přístupem ke studentům na mě paní lektorka Andrea udělala takový dojem, že bych tuto školu určitě doporučil svým známým. S pozdravem Josef Valíček
Alena Svobodová
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Paní Andrea byla dostatečně profesionální a zároveň i osobní a otevřená. Hlavně: rozmluvila za krátkou dobu účastníky výuky. Učebnice se mi zprvu moc nelíbila, ale metodika byla použita tak, že výborný výsledek mne velmi překvapil.
Zdeněk Petr
Evaluado a través de Fairlist.cz
Velmi se mi líbil přístup lektora. Jako pozitivum vnímám jeho úroveň; to, jak dokáže předat učební látku; dále pak jeho zájem v současném politickém dění i světovém, také (nejen) v českých reáliích. Ve škole hodnotím pozitivně časovou flexibilitu, se kterou jsme se mohli sejít, vstřícnost a milé jednání. Svým známých bych Hispanicu doporučil.
 • příjemné prostředí, velmi dorý učitel, časová vstřícnost
 • cena
Barbora Kozlíková
Evaluado a través de Google+
Kurzy jsou parádní, výuka v malé skupině donutí k aktivní participaci, Andrea je velice milá a příjemná. Díky!
Alžběta Kašníková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Smysluplná a dynamická výuka.
 • Vstřicnost ve všech směrech
Lucie Jonátová
Evaluado a través de Fairlist.cz
Paráda!
Veronika Peťková
Evaluado a través de Jazykovky.cz
Známka: 1 - Výborné. Jsem velmi spokojena, doporučuji a známkuji za 1. "S jazykovou školou Hispanica jsem velmi spokojena. Líbí se mi přátelský přístup lektora i dalších vyučujících. Atmosféra je pohodová a příjemná, práce ve skupině po čtyřech mi vyhovuje. Tuto jazykovou školu bych určitě doporučila svým známým, pokud se rozhodnou naučit se španělsky stejně jako já. :-)" Hodnocení lektora: "1 - Lektorka Sonia je energická a příjemná, hodiny s ní jsou zábavné a interaktivní. Je komunikativní, vysvětlí danou gramatiku i slovní zásobu. Vybrala bych si ji znovu."
lucie vinsova
Evaluado a través de Fairlist.cz
Velmi dobrá škola, jsem moc spokojena, hlavně s gramatikou a výukou výslovnosti. Pokud se zajímáte i o historii a filosofii spojenou se španělštinou, toto je škola pro Vás. Moc milí učitelé a rodilí mluvčí se znalostí češtiny.
Veronika Píšková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Jazykovou školu Hispánica mohu všem doporučit. Velice vstřícný přístup, který se přizpůsobí přesně tomu, co potřebujete. Velice oceňuji, že jsem měla vyučujícího ze stejné země, do které jsem se chystala a tak jsem se mohla učit přímo danému akcentu, slovní zásobě a kulturním odlišnostem.
 • přátelská atmosféra
Veronika Dolejšková
Evaluado a través de Fairlist.cz
S jazykovou školou Hispanica jsem velice spokojená. Líbí se mi, že se mi přizpůsobila dle mých potřeb a způsobů jak se učit, a to jak škola celkově tak i lektorka Andrea. Atmosféra v hodině je vždy příjemná a přátelská a Andrea mi vždy vše perfektně vysvětluje. Pokud zapomínám, tak trpělivě dokola. Během hodiny se na cokoliv můžu zeptat, a tvořit si tak slovní zásobu, kterou si vymýšlím já dle svých potřeb. S Andreou se vždy domluvime, co budeme dělat příště, tak aby mi to vyhovovalo. Doporučuji všem!
Zuzana Pliskova
Evaluado a través de Google+
Z jazykovou školou Hispánica jsem velice spokojená a určitě bych doporučila všem. Výborná domluva a ochotný přístup v případě omezených časových možností, skvělá forma výuky od rodilých mluvčích a to i pro absolutní začátečníky a příjemná atmosféra na kurzech, které jsou maximálně pro 4 studenty, v případě skupinových kurzů...v této jazykovce se španělsky člověk opravdu naučí mluvit, a hned od začátku se učí jazyk aktivně využívat, takže fakt paráda a doporučuji! :)
Simona Svrbicka
Evaluado a través de Fairlist.cz
S jazykovou skolou hispanica som velmi spokojna. Uz som navstevovala 2 ine a sposob vyuky tu mi vyhovuje najviac. Maly pocet ziakov, native speaker ako lektor a osobny pristup su pre mna najvacsie pozitiva. Atmosfera je velmi priatelska, lektor sa snazi vysvetlit latku ako najviac vie, vdaka mensiemu kolektivu mate dostatok priestoru sa vyjadrit a konverzovat kolko vam hrdlo raci. Odporucam vsetkym priaznivcom spanielciny a interaktivneho sposobu vyuky v komornom prostredi :)
 • prijemna atmosfera
Michaela Lukáčová
Evaluado a través de Fairlist.cz
Určite by som jazykovú školu Hispánica doporučila. Hodiny kurzu prebiehajú dynamicky, flexibilne a atmosféra je uvolnená a priateľská. Keďže výuka prebieha v malom počte účastníkov lektor má osobitý prístup ku každému z nás a prisposobuje štruktúru hodiny potrebám a tempu študentov (potrebné precvičovanie, opakovanie). Pozitívom sú určitě malé skupinky študentov a rodilí mluvčí, od ktorých človek pochytá správnu výslovnost, a běžné komunikační výrazy. Nikdy sa mi nestalo, že by som nedostala odpoveď na jedinú z mojich otázok alebo cítila nedostatočné vysvetlenie nových tém alebo gramatiky. Som spokojná so svojim výberom jazykovej školy a doporučila by som ju všetkým, ktorí sa chcú začať učiť španielsky.
 • malé skupinky ľudí, osobitý prístup lektorov
 • žádné
Dominika Svobodová
Evaluado a través de Fairlist.cz
S výukou jsem spokojená, určitě doporučuju. Lekce v malých skupinkách s rodilým mluvčím, zábavné, dobře naplánované a zajímavé. Jsem velmi spokojena s lektorkou, která také vše vytrvale vysvětluje a je trpělivá :).
 • Zaměstnanci - přátelští, vstřícní, dobře naladění
 • Malé skupinky studentů
 • Rodilí mluvčí
 • Zábavná a efektivní forma výuky
Andrea Gregůrková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Jazykovou školu Hispanica můžu doporučit opravdu všem. Výuka je nejen velmi příjemná, ale také efektivní. Nejvíce se mi líbí, že výuky probíhají po malých skupinkách a lze chodit na kurz i ve večerních hodinách po práci. Zároveň velmi chválím, že nám učitel vždy vysvětlí a rozšíří slovní zásobu, která se reálně používá, nikoli jen to, co je natisknuto v učebnici.
 • Přímo v centru Brna! Profesionalita!
J.Němečková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Hodina probíhá dynamicky, přátelsky, vzhledem k malému počtu žáků lze dobře konverzovat.
 • Přátelská atmosféra, výborná úroveň výuky
 • není
Václav Málek
Evaluado a través de Fairlist.cz
Příprava na pracovní stáž Erasmus, velmi vstřícný přístup. Mohu jenom doporučit a pokud to bude možné, budu zde i nadále pokračovat v pilování Španělštiny!
 • vstřícný přístup, kvalita vyuky, dostupnost materiálů
Anna Jančevová
Evaluado a través de Fairlist.cz
V Hispánice docházím jak na skupinovou výuku, tak na individuální kurzy. Lektorka je výborná, umí vše vysvětlit. V Hispánice je snadné se rychle zlepšovat :))
 • dobrá a zábavná učebnice podle které se učíme
Irena Jelinkova
Evaluado a través de Fairlist.cz
absolvovala jsem na Hispanice 5 priv. lekci. Skola vysla vstric me individualni potrebe, byla vzdy flexibilni casove i co do obsahu vyuky. Lektorka Maria byla moc prijemna.
 • vstricna a mila mala skola
 • celkove neumim posoudit, prilis mala zkusenost
Lucie Juárez
Evaluado a través de Fairlist.cz
V Hispánice jsem navštěvovala individuální kurz k přípravě na DELE s Andreou a Kamilem. Oba vždy byli na hodiny perfektně připravení. Andrea mě seznámila s průběhem a jednotlivými částmi zkoušky a trénovali jsme hlavně mluvení. Hodně jsem si rozšířila slovní zásobu na dané úrovni a také jsme se na hodinách s Andreou dost nasmály. Kamil je výborný lingvista, na hodinách se mnou probral psaní, gramatiku a hlavně jednotlivé variety španělštiny. Předtím jsem totiž uměla jen mexickou španělštinu a to na zkoušku C1 rozhodně nestačí. Zkoušku jsem zvládla na výbornou, za což určitě vděčím Hispánice. Dále jsem v Hispánice využila překladatelských a tlumočnických služeb, vše vždy velice profesionální!
 • Klade důraz na kvalitu, ne kvantitu.
Radka Amiridu
Evaluado a través de Fairlist.cz
skvělý, vstřícný, individuální přístup, nemůžu si stěžovat. lektoři jsou rodilí mluvčí a učí bez chyb, i správnou výslovnost. každý je jiný a má trochu jiný způsob výuky, ale na všem se dá domluvit a myslím si, že každý z nich se snaží studentům maximálně vyhovět. vyzkoušela jsem skupinovou výuku a bylo to prima, teď mám z časových důvodů individuální hodiny a jsem pořád spokojená. vyšší cena odpovídá vysoké kvalitě výuky a Hispánica se rozhodně vyplatí :)
 • skvělý přístup vyučujících i majitele, kvalitní výuka, kde jsou poznat výsledky.
 • pro někoho možná cena, ale odpovídá kvalitě a umístění v centru města.
Gabriela Škárková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Přátelský přístup. Zábavný způsob výuky jazyka.
 • Velká ochota a stále dobrá nálada
Lenka Petrovická
Evaluado a través de Fairlist.cz
Velmi příjemná výuka v malých skupinkách, vyhovuje mi důraz kladený na konverzaci, líbí se mi hry, které lektorka vymýšlí na oživení hodiny. Jsem spokojená i s lektorkou Andreou, je moc fajn, vše ochotně vysvětlí a snaží se látku podávat zajímavou formou. Celkově se mi výuka v Hispánice moc líbí.
 • Lektorka Andrea
 • Malé skupinky
 • Příjemná atmosféra
 • Zábavná forma výuky
 • nic mě nenapadá
Petr Zapletal
Evaluado a través de Google+
Výuka po malých skupinkách, příjemná atmosféra, výborní lektoři (lektorky) - byl jsem tuším 2 semestry u Andrei a jeden semestr u Maríi a ani jednu si nemůžu vynachválit.
Markéta Slováková
Evaluado a través de Google+
Do Hispániky chodím na skupinovou výuku už rok a půl a za tu dobu jsem se dostala na úroveň A2. Dokážu se poprat i s úrovňovanou četbou. Rodilý lektor, kterého máme, je trpělivý a lokalita mi také vyhovuje, takže bych neměnila.
Robert Vajdík
Evaluado a través de Google+
Pozitivně hodnotím přiměřený počet účastníku kurzu, jako jednu z hlavních předností je lektor s rodilým jazykem, který dokáže mimo profesionální výklad podat i zajímavost odkud pochází. Hodiny jsou vedeny dle tématu, na které se skupinka předem domluví. Všem můžu jen doporučit!
Helena Sattler
Evaluado a través de Facebook
Na kursy v Hispánice vozím dceru (10). Jedná se o individuální částečně interaktivní "výuku". Lektor jí prostě sedl hned od prvního setkání. Ani si neuvědomuje, že se něco učí a prostě to postupně umí. Na lekce se pokaždé těší! Je radost sledovat proces výuky. Je velmi evidentní, že se lektor na hodiny připravuje, což by teoreticky jako rodilý mluvčí dvakrát ani nemusel, ale jedeme podle odborných osnov, které jsou přizpůsobeny pokročilosti i věku jedince. Od příště jsme si výuku již prodloužili o další půlhodinu. Hodina uběhne vždy jako voda neboť je to pokaždé i zábava s množstvím smíchu ale i soustředění.. Byli bychom ochotni zaplatit tak skvělému lektorovi i vyšší honorář. :-) Pokud mají i ti ostatní takto vysokou úroveň kvality a zodpovědného přístupu, pak je Hispánica prostě jednička! (Již jsme pár jazykovek vyzkoušeli a i já jsem desítky let pracovala jako učitel němčiny - takže si dovolím za svým názorem veřejně stát). :-)
Eliška Votýpková
Evaluado a través de Fairlist.cz
 • Vyučující je vstřícná vůči požadavkům žáků, během hodin je i relativně dost humoru, který dodá výuce příjemný nádech a vytváří dobré prostředí.
 • Kurz začíná (a tedy i končí) relativně pozdě večer, čímž pádem již ke konci hodiny není tak velká pozornost a soustředění se.
Daniela Štětinová
Evaluado a través de Fairlist.cz
Jsem velmi spokojená se svou lektorkou, jejíž výuka je velmi praktická s ohledem na probíraná témata ve vztahu k běžnému životu ve španělsky mluvících zemích. Jednotlivé hodiny má vždy velmi dobře připravené, ale zároveň nemá problém "odskočit" i do jiných oblastí dle mých individuálních požadavků. Během letních prázdnin mne příjemně překvapila nabídka pokračovat ve výuce i s jinými lektory dle aktuálních možností jazykové školy. Jejich výuku mohu taktéž hodnotit jen v superlativech. JŠ Hispánica mohu všem vřele doporučit.
 • Přátelská atmosféra v hodinách.
 • Není.
Radek Štětina
Evaluado a través de Fairlist.cz
Mám zkušenost se 2 vyučujícími školy Hispánica a musím říct, že výuka s oběma lektorkami je velmi intenzivní, vždy dobře naplánovaná s dostatkem času jak na zvládnutí příslušné gramatiky, tak následnou konverzaci. Mám pocit, že přes pro mne obtížnější začátky ve španělštině díky tomu postupuji rychleji vpřed než v minulosti při studiu jiných jazyků.
 • Schopnost přizpůsobit se individuálním potřebám studenta.
 • Nejsem si vědom.
Pavla Kočí
Evaluado a través de Fairlist.cz
Vybrala jsem si soukromé lekce. Lektorka je příjemná, zkušená, ochotná. Je to bezva, dělám pokroky. Pavla Kočí
 • Výborná volba lektorky - jsme stejného věku a zájmů
Pavel Skládal
Evaluado a través de Fairlist.cz
Velmi pečlivá a dobrá lektorka Andrea. Velmi dobrá učebnice PRISMA
 • Lektorka Andrea
Erika Pšejová
Evaluado a través de Fairlist.cz
V jazykové škole Hispánica s.r.o. jsem navštěvovala nejprve konverzační kurz, kde jsem byla velmi spokojená. Hodina měla vždy dynamiku, byla příjemná, výborně připravená, lektorka milá, trpělivá a vždy ochotná vysvětlit jakýkoliv dotaz. Stejnou lektorku - rodilou mluvčí z Peru, jsem si vybrala i pro individuální kurz a musím konstatovat, že jsem velmi spokojená. Výuka je moc příjemná, necítím vůbec žádný stres a ani ostych se zeptat na cokoliv, což není samozřejmostí ve všech jazykových školách. Na jedničku musím ocenit i komunikaci mimo výuku. Lektorka vždy bleskově reaguje na jakýkoliv dotaz, vždy se snaží najít různé odkazy a zajímavosti k výuce. Dokonale přizpůsobí hodinu mému tempu a potřebám. Jazykovou školu Hispánica můžu jen vřele doporučit.
 • Malé skupinky při výuce a individuální přístup jsou nepřekonatelným pozitivem
Zdenka Pulicarova
Evaluado a través de Fairlist.cz
Vse v naprostem poradku a harmonii :-)
 • prijemna atmosfera, profesionalni uroven i pristup vyucujici, legrace
Jaromir Foff
Evaluado a través de Fairlist.cz
se skolou a s hodinami jsem spokojen, vyuka splnuje moje ocekavani, libi se mi bezproblemova komunikace s vyucujicim a zasilani materialu pres e-mail
 • lokalita skoly, uvolnena atmosfera pri hodinach, dostatek noverzace
 • nektere casti gramatiky by mohly byt vysvetlovany pomaleji
Markéta Pavlíková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Kurzy v Hispánice rozhodně doporučuji! Ve skupině jsou maximálně 4 studenti, vládne zde pozitivní atmosféra a každý dostane dostatek prostoru.
 • Lektorka má velmi motivující přístup a její hodiny mají spád, navíc pochází z Jižní Ameriky, takže nám hodiny zpestřuje různými kulturními postřehy.
 • Není co vytknout!
Lucie Kováčová
Evaluado a través de Fairlist.cz
Hispánica mě od začátku příjemně překvapila. Nesetkáte se tu s memorováním slovíček ani biflováním gramatiky. Vše probíhá nenásilnou formou, při hodinách se klade důraz na konverzaci ve španělštině. Vyučující jsou trpěliví, vstřícní a jejich hodiny vždycky zábavné - doporučuji :-)
karin klimo kaňovská
Evaluado a través de Fairlist.cz
Jsem naprosto spokojená s úrovní výuky i vyučujícími,výuka probíhající kvalitními rodilými mluvčími velmi posunula moji znalost španělštiny a vzhledem k častému pobytu ve španělsky mluvících zemích perfektní schopnost bezproblémové komunikace
 • příjemná relaxační večerní španělská hodina
 • ne
Martin Kraus
Evaluado a través de Fairlist.cz
Od začátečnické úrovně A0 (můj případ) vyučuje rodilý mluvčí, který ale dostatečně ovládá češtinu. Jede se podle učebnice, vše potřebné (slovíčka) se píše na tabuli. Dotazy jsou vítány, i elektronicky mimo vyučování. Pokračuji v dalším semestru.
 • milá atmosféra
 • rodilí mluvčí
 • malá skupina žáků (4)
Světlana Bartošová
Evaluado a través de Fairlist.cz
Jsem velice spokojená. Andrea je trpělivá, opakovaně mi vše vysvětluje, ptá se, zda látce rozumím. Je výborná učitelka.
 • Příjemná, vždy dobrá atmosféra.
 • Žádné
Alena Růžičková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Lektorka Cristina je výborná, už nás zná a ví co od nás má vyžadovat. Někdy mne mrzí, že jí nedělám radost.
 • V hodině je vždy příjemná nálada, a to i v případě, že nejsem moc připravená a mám výčitky svědomí.
 • Jako jediné negativum je pro mne učebnice, nemůžu k ní získat pozitivní vztah a skoro vůbec ji nepouživám a učím se jen z poznámek a materiálů, které obdržím od lektorky. Samozřejmě, že " deberes" z té učebnice dělat musím.
Zdeňka Zemánková
Evaluado a través de Fairlist.cz
 • Komunikativnost
 • Otevřenost
 • Kvalita
 • Individuální přístup
Azahara Fernández
Evaluado a través de Fairlist.cz
I was studying there Czech with Kamil. He was a motivated and really prepare teacher who not only explain me the secrets of the Grammatik but as well motivate me to go on studying it. Kamil cover not only Grammatik and pronunciation but as well Cultural faces of Czech Republic who was really interested and useful. As well I was tough in Spanish. What was great for me.
 • Fantastic teacher
Andrea Elina Fuentes Ubilla
Evaluado a través de Fairlist.cz
I don´t know what you mean on this topic, I realize that it is linked to the institution. Hispanic School is located in the corner of the Hotel Grand, the staff is very friendly. I have chosen the nocturnal classes and although my colleagues and I arrived exhausted from our daily working hours, the teacher knew how to motivate us.
 • Dynamic teacher
 • Current issues and history of the country
 • Flexible schedules
 • Working material
 • Time-course-content ratio
Bc. Zuzana Švestková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Dle mého názoru je jazyková škola Hispánica jednou z nejlepších a nejkvalitnějších škol zaměřených na španělštinu v Brně. Cena lekce je přiměřená náročnosti na přípravu a kvalitě.
 • Individuální přístup
 • Rozmanitost jetnotlivých lekcí
 • Velké množství materiálů
 • Žádné :)
Guido Ferreyra
Evaluado a través de Fairlist.cz
Classes are taught in a funny, friendly and didactic way. They also teach you important points about the Czech culture, which is a plus!
 • Classes are didactic and entertaining
 • Classes are taught in Spanish
 • Professor brings information about the Czech culture
 • Materials are in Spanish
 • Excellent geographic location of the teaching centre
 • Professor has willingness to teach and answer all the questions made
 • Professor brings after hours help in case it's needed for homework
 • I don't find any negative aspect.
Barbora Vališková
Evaluado a través de Fairlist.cz
Když jsem v Hispánice začínala, neuměla jsem španělsky ani slovo a nyní (2 roky poté) jsem schopna bez problémů komunikovat a překládat španělské texty. Hodiny byly vždy skvěle připravené a současně uzpůsobené mým požadavkům a nárokům, což je pro náročného žáka, jako jsem já, nedocenitelné. Kamil je navíc skvělý lingvista, který Vám pomůže dostat se pod povrch jazyka a získat k němu vztah, přičemž tyto kvality v běžných kurzech sotva naleznete. Spokojenost z mé strany je tudíž veliká!
 • vřelost a neochvějná trpělivost učitelů
 • ochota
 • přátelský vztah
 • zábavné a netradičně pojaté hodiny
 • skvělá připravenost
Ing. Věra Klevarová
Evaluado a través de Fairlist.cz
Hodiny byly velice zábavné, často poměrně náročné, takže jsme měli možnost oživit zapomenuté znalosti i rozšířit si slovní zásobu a naučit se nové gramatické jevy. Studenti mohou navrhovat vlastní témata a hovořit o tom, co je zajímá nebo co se potřebují naučit. Přístup školy Hispánica ke studentům je na české poměry nadstandardní.
 • Přátelská rodilá mluvčí, možnost přinést vlastní témata, nebojí se zadávat domácí úkoly, přizpůsobuje hodiny potřebám studentů, umí přimět studenty, aby se rozmluvili.
 • Ne.Hodnocení jazykových škol